Marketing a reklama na internete.
21/08/2018 9:34

Weboviny.info a text link reklama

 

Tento projekt vznikol ako náš agentúrny projektový web, ktorého cieľom je poskytovanie reklamného priestoru pre klientov Tina štúdia, ale i ostatných záujemcov. Portál weboviny.ifno môžeme zaradiť medzi blogy, komentátorské portály, spravodajské portály (uverejňovanie tlačových správ)

 

Poskytuje niekoľko reklamných možností:

 1. reklamný banner – zatiaľ nevymierajúca klasika
 2. modul s RSS správami
 3. modul s odporúčaniami partnerských webov
 4. text-link reklama
Čím je tento portál iný?

Práve posledným reklamným typom - text link reklamou. Ide o umiestňovanie reklamných linkov klientov priamo z textu článkov. Kliet zadá kľúčové slovo (anchor text) a my zabezpečíme reklamný link na jeho cieľovú URL.

Tento typ reklamy je iný ako klasická reklama. Nemá totiž za hlavnú úlohu privádzať návštevníkov pre web klienta, ale pomôcť budovať jeho pozície vo vyhľadávačoch a tak zvyšovať tok relevantných návštevníkov prostredníctvom organického vyhľadávania v budúcnosti.

V súčasnosti existuje niekoľko možností získavania takýchto spätných linkov, ich spoločným znakom je však dočasnosť.

Naša text-link reklama je trvalá,

teda za jednorazový poplatok získate trvalý spätný odkaz. A to nie je všetko. Tetno odkaz bude postupom času rásť kvalitou – zvyšovaním page rank a iných hodnotení portálu weboviny.info. Pritom sa pre vás už nič nemení! Záleží teda na vás, akú taktitu zvolíte! Viac o podmienkach text-link reklamy.

 

 

 

3 responses to Weboviny.info a text link reklama

 1. ako dlho to funguje ? kedže tu ešte nieje žiadny komentár na celé fungovanie, spokojnosť ,nespokojnosť.

 2. Dobry den, portál funguje viac ako rok, máme zaindexovaných viac ako 180 stránok, publikujeme už desiatky linkov a článkov našich klientov :-) .
  Zatiaľ máme dobré ohlasy, službu využívajú ako SEO agentúry, tak menší klienti, ktorí si SEO robia sami. V prípade podrobnejších otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

 3. Ďakujem za odpoveď :) tak nech sa darí aj naďalej

  http://www.praceskovmi.sk – informačno-rekalmný portál pre práce a služby s kovmi na Slovensku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>