Marketing a reklama na internete.
21/08/2018 9:46

Web stránka pre ASJ reality

Do rodiny webov z našej produkcie postupne pribúdajú ďalšie. Zaujímavý bol napríklad web na mieru pre ASJ reality s.r.o, na ktorý mali zadávatelia špecifické požiadavky.

Novovzniknutá firma zaoberajúca sa realitným trhom na lokálnej úrovni potrebovala web stránku pre svoju vlastnú prezentáciu, ako i možnosť prublikovania svojho realitného portfólia. Aj tento web ukazuje, že publikačný systém wordpress je naozaj dobrá voľba pre väčšinu internetových projektov podnikateľskej sféry.

Aj v tomto prípade sme free šablónu pre wordpess  farebne upravili podľa potrieb a predstáv klienta.

Podmienkou objednávateľa bolo špecifické zadávanie realitných ponúk, ktoré sme vyriešili inštalovaním špeciálneho modulu vkladania kategorizovaných inzerátov. Pomocou nastavení sme zabezpečili, že interáty môže zadávať iba administrátor webu – ako bolo požadované. (Modul však napríklad umožňuje zadávať inzeráty aj návštevníkom web stránky).

Stránku sme navrhli v jednoduchej a prehľadnej štruktúre, ktorá umožňuje interakciu s obidvoma druhmi klientov realitnej kancelárie – predajcovia i kupujúci nehnuteľností. Web je ďalej obohatený o modul newsletter, ktorý umožňuje budovanie dlhodobých vzťahov s návštevníkmi webu. Bočný panel slúži v prevažnej miere na maximálny komfort prehľadávania aktuálnych  realitných ponúk a zobrazenie najnovších ponúk v portfóliu.

 

Stránke želáme veľa návštevníkov a mnoho uzatvorených obchodov .-)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>