Marketing a reklama na internete.
23/10/2018 18:26

Tvorba www

Web stránka je základná prezentácia podnikania na internete. Je to akoby vaša virtuálna kancelária, lákavý výklad i recepcia s prvým kontaktom.

Pri plánovaní web stránky je dobré myslieť na jej budúce využitie. Jednoduchá aktualizácia, úprava obsahu, možnosť budovať ďalší obsah… to všetko by mala web stránka poskytovať.

Prečo odporúčame publikačný systém?

Pretože šetrí vaše peniaze!

Prečo vymýšľať vymyslené a platiť zbytočne viac? Navyše využitie overeného publikačného systému zaručuje kvalitný zdrojový kód a kompatibilitu s najpoužívanejšími internetovými prehliadačmi. Zároveň poskytuje automatickú podporu pre SEO, generovanie pekných URL a mapu stránok. Všetko tak ako majú radi roboty vyhľadávačov. Tvorba web stránok tak môže byť skutočne efektívna a cenovo dostupná… Viac o doporučeniach pre publikačný systém WordPress.

Web stránka a originalita

Publikačný systém poskytuje síce na výber mnoho predpripravených profesionálnych šablón v rôznych obmenách umiestnenia prvkov web stránky, farebných mutáciách a pod.  Veľkou výhodou však je, že publikačný systém, ktorý odporúčame umožňuje aj priamo úravu CSS štýlov – teda zdrojových dát šablón. Možeme teda vdýchnuť vašej web stránke vašu originálnu pečať. Toto riešenie je najefektívnejšou cestou k vlastnému originálnemu webu za rozumnú cenu. Žiadna cena navyše –  za programovanie niečoho, čo už dávno existuje!

+ Moderné a užitočné moduly

Mať na web stránke blog, novinky, katalóg produktov, eshop, fotogalériu, diskusné fórum, RSS, ankety… žiaden problém. Všetko plne kompatibilné a funkčné :-) . Tiež je možné časť webu sprístupniť návštevníkom iba po zadaní hesla alebo tvorba viacjazyčných webov. Systém automaticky vytvára špeciálnu verziu web stránok pre mobilné telefóny a prenosné zariadenia (opať úspora programátorskej práce). Informujte sa o podrobnostiach.

 

Aká je teda cena tvorby web stránky?

Aj keď cena a hodnota nie sú jedna  a tá istá vec. Obe sú dôležité. Hodnota vlastného webu v podnikaní je naozaj vysoká. Cena však nemusí byť!

Vytvoríme pre vás web stránku cez moderný publikačný systém (wordpress) s ktorým zvládnete editáciu vašich stránok kedykoľvek to budete v budúcnosti potrebovať. Publikačný systém pracuje na princípe intuitívneho ovládania, prácu s ním zvládne každý, kto dokáže používať napr.  klasický Word. 

Moja cena vás skutočne poteší. Vytvorenie jednoduchej web stránky (s najviac 10-timi podstránkami), grafická úprava šablóny, naplnenie dodanými textami  vás môže stáť menej ako 100€! Nezabúdajte však na to, že každá web stránka potrebuje svoju doménu a web hosting, ktoré nie sú v cene tvorby www. V prípade, že potrebujete zabezpečiť aj tieto služby internetu, pomôžem vám vhodne si vybrať.

V cene web stránky:

- analýza a optimalizácia kľúčových slov (vzhľadom na relevantnosť, kvantitu vyhľadávania, konkurenciu a pod.)
-  SEO optimalizácia dodaných textov
- poradenstvo a odporúčania z praxe

Doplnkové služby pre web stránky

- pravidelná aktualizácia a správa vašej web stránky

- zabezpečenie novej domény a webhstingu

- úprava fotografií pred publikovaním

- tvorba ilustračných obrázkov

- propagácia webu

- registrácia do katalógov

- SEO optimalizácia

- ďalšie služby podľa vašich potrieb a dohody

 Informujte sa o podrobnostiach.