Marketing a reklama na internete.
23/10/2018 18:52

Referencie – facebook súťaže

súťaž na facebooku, súťaže na facebooku , súťažíme vyhrávame a facebook súťažeFacebook súťaže sú kvalitným marketingovým nástrojom na sociálnej sieti, ktorý umožňuje sledovanie viacerých cieľov. V rámci poskytovania marketingových služieb na facebooku budujeme našu komunitnú facebook stránku Súťažíme – Vyhrávame, ktorá sústreďuje naše aktívne súťaže, buduje základňu užívateľov facebooku na prvotné oslovenie po spustení súťaže. Každá naša súťaž tak získa potenciál navyše, pretože možeme osloviť okrem aktuálnych fanúšikov stránky aj fanúšikov našej komunity.

 

Máme za sebou niekoľko úspešných projektov:

 

Aké máte možnosti?

Facebook súťaže by sa mali prispôsobiť vašej konkrétnej potrebe – aký cieľ / ciele na facebooku a v podnikaní sledujete. Je možné vytvoriť klasický typ facebook súťaže, alebo vymyslieť niečo nové. Avšak za každých podmienok je nutné dodržiavať podmienky používania Facebooku a svoje predstavy im prispôsobiť. Najnovšie facebook zakázal fangate – podmienený like stránke. Takže fanúšikov nemožno donútiť kliknúť na like stránke aby sa mohol zúčastniť súťaže. Napriek tomu súťaže v aplikácii nestrácajú na atraktivite a prinášajú svoje pozitíva. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>