Marketing a reklama na internete.
21/08/2018 9:46

Preklopenie www do publikačného systému wordpress

Realizovali sme pre klienta projekt preklopenia existujúcej webstránky do publikačného systému (wordpress).

Majiteľ www.prenajomplosiny.eu nás kontaktoval s požiadavkou inpage SEO optimalizácie. Zistili sme však, že jeho www stránky nemajú admin rozhranie pre editáciu stránok, iba ftp prístup k html súborom. Čo vlastne znamenalo akékoľvek editovanie textov a obrázkov na stránke prostredníctvom zmeny samotného html súboru.

Vzišla teda nová požiadavka klienta a dohodli sme sa na preklopení stránok do publikačného systému. Išlo o nainštalovanie publikačného systému na klientovu doménu, základné nastavenia, preklad a inštalovanie šablóny.

Klient tak získal možnosť vlastnej editácie obsahu www stránok (sčasti aj dizajnu) a zároveň sme implementovali SEO optimalizáciu (nainštalovali sme aj kvalitný plugin pre SEO manažment). K spokojnosti klienta sme po inštaláciigraficky editovali aj šablónu (farebná úprava pozadia a prvkov stránky).

 

Vynovenej stránke želáme veľa úspechov a relevantných návštevníkov :-) .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>