Marketing a reklama na internete.
23/10/2018 18:20

Poradenstvo, konzultácie

Na malom podnikaní je najťažšie to, že ste sám. Aj keď sa snažíte vzdelávať sa vo všetkých dôležitých oblastiach, niekedy chýba možnosť konzultovať svoje stratégie, nápady a myšlienky. Inokedy neviete ako alebo kde začať a nie je pri vás nikto, kto by poradil, podporil a nasmeroval.

 

 

internetový marketing martina lukáčováToto však môžete zmeniť! Kontaktujte nás a získate svojho osobného marketingového poradcu a sprievodcu vo svete podnikania a internetu. Je jedno v akej oblasti pôsobíte, hľadanie správnych otázok a riešení má rovnaký postup. Prejdeme spolu marketingovým auditom a naplánujeme trvalé zlepšovanie vášho marketingu a ziskov z podnikania.

Marketingové konzultácie vám pomôžu nasmerovať svoje úsilie tým správnym smerom a marketingové poradenstvo vás bude dlhodobo sprevádzať cestou k úspechu. Obe služby zahŕňajú všetky zložky internetového marketingu a reklamy.

“Dobrá rada nad zlato.” –  hovorí slovenské príslovie a skutočne to aj platí. 

 Ako priebiehajú marketingové konzultácie a poradenstvo?

  1. Dohodneme si presný termín a čas.
  2. Pri potvrdení termínu vám zašlem podrobné inštrukcie – inštalácia skype (ak nevyužívate, je to free komunikačný nástroj), vzájomné prepojenie účtov.
  3. Uhradíte vystavenú faktúru.
  4. V dohodnutý termín sa spojíme sa cez skype.

Internetový marketing –  konzultácia

Potrebujete sa poradiť v konkrétnej otázke? Hľadáte riešenie na nejaký problém?

Potom je pre vás ideálna marketingová konzultácia. Rozoberieme problém, naplánujeme konkrétne riešenia a postupy – ako na to. Objednajte si svoju konzultáciu a vyriešte vaše marketingové problémy.

25€ / hodinu

Internetový marketing –  poradenstvo

Dlhodobá spolupráca s klientom - mentoring, alebo odborné vedenie.

Spoločne rozoberieme problematiku, identifikujeme úskalia, naplánujeme riešenia problému alebo problémov, preberieme samotnú realizáciu riešení.

Počas 6 mesiacov budeme raz za dva týždne po 1 hodine spoločne pracovať na vašom úspechu. Rezervujte si svoje poradenstvo a vzdelávajte sa v marketingu individuálne a vlastným tempom!

20€ / hodinu