Marketing a reklama na internete.
23/10/2018 18:47

Májová akcia: najžiadanejšie služby za akciové ceny

Pripravila som pre vás malý výber naj služieb, o ktoré je momentálne najväčší záujem. Aby som túto zostavu nerobila len tak, máte možnosť využiť počas mája akciové ceny :-) . Práve dnes je celý deň upršané počasie tak verím, že dobré správy sú vítané :-)

POZOR, ponuka je kapacitne limitovaná na zvládnuteľné množstvá, tak dlho neváhajte :-) .

Adwords reklamy

Administrácia adwords účtu – ušetrí vám naozaj more času. Kto sám neskúsil neuverí, aký zabijak času to je, hlavne keď ste začiatočník a snažíte sa spoznať systém za pochodu, sledovať vlastné výsledky a navrhovať vhodné optimalizačné kroky pre svoje adwords reklamy. Človek, ktorý sa vyzná a má zabehnutý systém práce je efektívnejší.

Linkbuilding – spätné odkazy

SEO SEO a ešte raz SEO je primárnou hnacou silou každého podnikania v online prostredí. Nevýhoda je, že ovocie zberáte ako v ovocnom sade – kým dozrie úroda, musíte si počkať. Postupné budovanie pozícií vo vyhľadávačoch sa nezaobíde bez relevantných textových odkazov – ideálna varianta je namiesto kúpy celého článku zakúpiť iba to, čo naozaj potrebujete – odkazy.

Facebook stránka – aké posty?

O prospešnosti sociálnej siete facebook nebudem teraz písať. Tí, ktorí svoju stránku na facebooku spravujú vedia, že žrútom času je zostaviť si publikačný plán – zachovať kontinuitu publikovania postov. Vystihnúť posty, ktoré zaujmú – odpovedať fanúšikom … aj tu existuje jednoduchšia variatna. Výhodou spolupráce so skutočným profesionálom je zodpovedný prístup ku každému podnikaniu a úspora času pri samovzdelávaní.

Copywriting – písanie textov

Pamätám sa, že v škole mala väčšina mojich spolužiakov problémy s písaním slohov. Hoci aj téma bola zadaná, uložiť slová do zmysluplných viet, povedať niečo zaujímavé a obohacujúce čitateľa vôbec nie je jednoduché. Žiaľ, v online marketingu a reklame sa bez písanie nemožno zaobísť. Radšej niečo zaplatiť za kvalitu, ako “púšťať von” namiesto kvalitných textov len zhluky slov a viet.

Online PR – stále žije!

Búrka v klasických PR weboch stále zúri. Teší ma, že sledujem niektoré weby, ktoré majú chuť a elán pozviechať sa z dna a zapracovať na svojej kvalite a opodstatnenosti existencie na internete. Je ich ale stále pomerne málo. Túto dieru sa snažíme v tina-studio.com zaplátať vlastným mediálnym projektom. Tak neváhajte a zviditeľnite sa aj vy :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>