vytvorenie-www
tvorba webstránok - wordpress

Vytvorenie web stránky – wordpress

80,00 €

Pre bežného užívateľa internetu v podnikaní je vytvorenie web stránky s wordpressom ideálna voľba – získate jednoduchú administráciu a široké možnosti za rozumnú cenu!

Služba zahŕňa nainštalovanie publikačného systému a rozširovacích modulov podľa potreby, nastavenie základných parametrov publikovania, vytvorenie základnej štruktúry webu (do 10 stránok, podstránok, článkov vrátane kategórií článkov) a vloženie dodaných textov, obrázkov a iných materiálov.

Cena zahŕňa využitie free publikačného systému wordpress, free modulov a šablón . V prípade záujmu o platené časti si dohodneme individuálny postup. Web stránku vytvoríme cca do 14 pracovných dní. V celom procese budeme vzájomne komunikovať všetky podrobnosti a inštrukcie.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

popis produktu

vytvorenie web stránky - wordpess

Zo strany zákazníka predpokladá služba vytvorenie web stránky :

  • zabezpečenie domény (www.nazovdomeny.sk)
  • hostingu
  • ftp prístup

V prípade potreby radi poradíme a povedieme Vás celým procesom.

WordPress je free (zdarma) publikačný systém, ktorý si môžete nainštalovať na vaše web stránky a rozšíriť si jeho základné funkcie o doplnkové moduly. Bežné sú rôzne SEO moduly, newslettre, kontaktné formuláre, prepojenie s analytics a zobrazenie základných štatistík priamo v administrácii, automatická mobilná verzia stránky, generovanie xml sitemap a pod.

Pomocou šablón (tiež aj free) je možné nastaviť rôzne rozmiestnenie základných prvkov stránky – bočné panely, obsah panelov, navigácia ….  Ak máte viac otázok k publikačnému systému wordpress, napíšte nám. Radi odpovieme :-) .

Vytvorenie web stránky: v cene služby získate aj:

1. jednoduchú úpravu free šablóny – farebnosť, veľkosť písma …
2. SEO optimalizáciu Vašich dodaných textov, ak bude takáto služba potrebná. Tiež  nainštalujeme rozširovací SEO modul, s ktorým budete mať pod kontrolou kľúčové slová, popis článkov/stránok a title/nadpis.
3. analýza kľúčových slov a ich implementácia do textov
4. aktivácia a nastavenie google analytics – nastavenie sledovania cieľov, konverzií
5. vytvorenie základnej grafiky – header webu /prípadne logo webu, web ikony, pozadia…

 

Všetky ostatné podrobnosti prekonzultujeme a dohodneme po objednávke.

 

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Vytvorenie web stránky - wordpress”

*