google_adwords_certifikat
google kredit - 75€ zdarma na reklamu

Vytvorenie AdWords reklamnej kampane

28,00 €

Google reklama je naozaj pre každého! Založenie kvalitne rozvrhnutej reklamnej kampane pre 1 skupinu/kategóriu súvisiacich produktov – služieb, alebo 1 ťažiskovú službu – produkt firmy.

Celá štruktúra, vytvorenie i zacielenie bude prispôsobené vašim reklamným cieľom. Vytvorenie do 3-5 pracovných dní, následne sledovanie kampane 2-3 týždne, analýza aktuálnych výkonov a optimalizácia.

 

Nevyhnutné je poskytnúť prístup do existujúceho Adwords účtu (ak ešte nemáte, založíme) a úhrada reklamného kreditu, ktorý nie je v cene vytvorenia reklamnej kampane Adwords. Ak účet nemáte, založíme vám ho a sprostredkujeme google kupón na free kredit.

 Máte záujem? Napíšte nám.

 

nie je na sklade

Kategória: .

popis produktu

V prvom kroku preberieme reklamné ciele a navrhované reklamné stratégie. V začiatku (pri tvorbe reklaného účtu od začiatku) odporúčam začať so 4-5 hlavnými oblasťami – ako skupiny produktov, alebo hlavných služieb. (to predpokladá zakúpenie služby online viac krát)

V ďalšom kroku vytvoríme reklamnú kampaň s optimálnym členením na reklamné skupiny. Dôraz kladieme na zacielenie reklám – výber kľúčových slov a implementáciu do reklamných textov. V prípade promo pre značku – obrázkové reklamy (nie sú v cene) začleníme do reklamnej siete – zacielenie umiestnení.

Vytvorené reklamy monitorujeme 2-3 týždne a urobíme analýzu reálnych výkonov. Na základe zistených skutočností reklamnú kampaň zoptimalizujeme.

 

V cene služby je zahrnuté odborné poradenstvo pre reklamné stratégie v Adwords, prípadne založenie nového účtu Adwords. 

AKCIA – super google reklama a cena:

 

google reklama - 75€ zdarma na reklamu

 

 

 

 

 

Vlastníme certifikát od spoločnosti Google pre Inzerciu v AdWords a Prehľady a Analýza. Profil certifikátu tu. 

 

 

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Vytvorenie AdWords reklamnej kampane”

*