text-link-reklama

Text link reklama 4

8,00 €

Trvalá kúpa kľúčového slova v textoch ( tvz. anchor text) webstránok, ktoré poskytujú inzerentovi kvalitný spätný odkaz na cieľovú webstránku.

Cieľom tohto typu reklamy je posilňovanie SEO kvality (linkbuilding) cieľovej web stránky, čo vedie k budovaniu lepších pozícií vo vyhľadávačoch a rastu prirodzenej návštevnosti web stránky.

 

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

popis produktu

 

Balíček obsahuje 4 kľúčové slová /frázy, ktoré sú umiestnené na našich web stránkach trvale – po celú dobu funkčnosti web stránky! Žiadne ďalšie navyšovanie ceny v budúcnosti!

Odkazy rozmiestnime do existujúcich textov,  podľa aktuálnych možností. V prípade, že naše texty neobsahujú žiadané slová, alebo sú články kapacitne vyčerpané – vytvoríme v čo najkratšom čase nové vhodné texty.

Aktuálne dostupné stránky: weboviny. info, podnikame.blogspot.sk , uzitocnosti.blogspot.sk- stačí pri objednávke špecifikovať o ktoré domény máte záujem.

Samozrejmosťou je individuálne zadanie cieľovej URL adresy pre každé kľúčové slovo. Odporúčame spätné odkazy cieliť na rôzne stránky webu, nielen na domovskú stránku, tiež pri viacnásobnom použití toho istého kľúčového slova využívať skôr gramatické variácie – množné číslo, skloňovanie, zahrnutie viacerých slov…

Kvalitu našich textov udržujeme na vysokej úrovni. Do jedného článku umiestnime maximálne 4 komerčné text-link reklamy (nezávisle na inzerentovi).

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Text link reklama 4”

*