1152637_91606882_1

Hĺbková SEO analýza webu

50,00 €

Komplexné zhodnotenie webu z pohľadu SEO optimalizácie – zahŕňa onpage a offpage SEO faktory, porovnanie s konkurenciou, doporučenia pre zlepšenie …

Dodanie do 7 -14 pracovných dní.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

popis produktu

SEO analýza web stránky je odrazovým krokom pre akékoľvek snahy o SEO optimalizáciu webu. Načrtáva počiatočný stav a odhaľuje jednotlivé kroky potrebné pre zlepšenie. Mnohé faktory tiež načrtnú, ktoré stratégie SEO optimalizácie sú pre danú web stránku najvhodnejšie.

Služba SEO ANALÝZA pozostáva zo 4 hlavných oblastí:

1. Analýza kľúčových slov – z pohľadu vyhľadávacieho potenciálu jednotlivých kľúčových slov, alanýza potenciálne ďalších – alebo nových kľúčových slov a fráz, v prípade potreby návrh kľúčových slov pre rozloženie podľa štruktúry web stránky.

2. On page SEO faktory – zahŕňa analýzy faktorov priamo na web stránke: analýzu zdrojového kódu stránky, analýzu textov, užívateľské prostredie a navigáciu, indexáciu web stránky.

3. Off page SEO faktory –  patria sem analýzy mimo web stránky: aktuálny stav vo vyhľadávaní, analýzu spätných odkazov, analýzu konkurencie a definovanie  o koľko asi web stránka zaostáva na 1. miesto vo vyhľadávaní pre hlavné kľúčové slovo.

4. Doporučenia na zlepšenie, vhodné stratégie SEO optimalizácie a linkbuildingu,  prispôsobené konkrétnej webstránke a jej cieľov.

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Hĺbková SEO analýza webu”

*