oko_cervene

Písanie textov – 1/2 NS

5,00 €

Vytvoríme pre vás rôzne texty podľa zadania.

Cena za 1/2 normostrany –  cca 900 znakov. Všeobecne sa dĺžka článku na web z hľadiska SEO odporúča min. 300 slov, co je cca 1800 znakov – teda 1 normostrana. Podľa požiadavky rozsahu si môžete objednať službu viac krát :-) .

Pri prechode pokladňou môžete v poznámkach zadať špecifické požiadavky na texty – téma, štýl, kľúčové slová a pod. Prípadne tieto podrobnosti dohodneme po objednávke. Dodanie služby závisí od celkového rozsahu cca od 3 prac. dní a viac.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

Kategória: .

popis produktu

Písanie textov je často vec, ku ktorej majú ľudia rešpekt. Je to pochopiteľné, pretože nie každý má prirodzené vlohy na prácu so slovami. Efektívne písanie textov znamená nielen vyprodukovať dobrý, čitateľsky a SEO kvalitný text, ale tiež nestráviť pri ňom príliš mnoho času! 

V rámci služby bude text SEO optimalizovaný, ak bude plánovaný na online využitie. To znamená optimálne rozvrhnutie kľúčových slova a ich variant, členenie samotného textu, využívanie formátovania textu, napísanie popisu k článku – zobrazuje sa vo výsledkoch vyhľadávania …

Texty napíšeme nielen pre vaše web stránky, blogy, magazíny ale aj konkrétnejšie marketingové texty pre newslettre, špeciálne emaily, ponuky, propagačné materiály či eBooky …

V prípade úzko špecifických odborných tém je vhodné dodať nám podklady pre orientáciu v tematike a počítať s miernym navíšením ceny za “odbornosť, ktorú si naštudujem”.

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Písanie textov - 1/2 NS”

*