napisanie-PR+publik

Napísanie PR článku a publikovanie na weboviny.info

16,50 €

Článok o vás, vašich produktoch, aktivitách na našom blogovom portáli weboviny.info.

Napíšeme článok, recenziu, správu podľa zadania v rozsahu 250 – 300 slov a publikujeme do 7 pracovných dní spolu s 3 spätnými odkazmi. Článok je vždy doplnený o jednu fotografiu/obrázok, ktorý môžete dodať vo veľkosti max. 50kb vo formáte jpg,png,gif.

V procese prechodu pokladňou nám do správy zadajte bližšie požiadavky, hlavne 3x kľúčové slovo a cieľovú URL adresu (kam máme v článku odkazovať).

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

Kategória: .

popis produktu

Jedinečná ponuka pre vaše PR a linkbuilding. Spätné odkazy z textov blogov sú vysoko cenené pri hodnotení web stránok v súvislosti s výsledkami vyhľadávania. Vaše pozície môžete zlepšovať pomocou SEO. Píšeme texty s vysokým zameraním nielen na čitateľskú príťažlivosť, ale i SEO kvalitu samotných textov.

Publikované články obsahujú 3 vaše spätné odkazy, prípadné ďalšie cca 2 zdroje pre obsah článkov ako to charakter článku vyžaduje. Publikovanie je trvalé – teda celú dobu funkčnosti webu.

Momentálne (stav k 23.11.2012)  má náš portál weboviny.info page rank1, je zaindexovaných 160 stránok – žiadna odmietnutá, pravidelne pridávame nový – i nekomerčný obsah! Návštevnosť v priemere 2000 mesačne.

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Napísanie PR článku a publikovanie na weboviny.info”

*