valentinske_fotenie
marketingový obrázok

Jednoduchý marketingový obrázok

8,50 €

Jednoduchý marketingový obrázok poskladaný z dodaných podkladov – logo, texty (alebo zámer a texty dotvoríme), farebná špecifikácia, konečné rozmery. Výborná ponuka pre originálne obrázky produktových balíčkov (foto produktov treba dodať), sezónnych predajov, jednoduché statické bannery a pod.

Služba zahŕňa poskladanie, dotvorenie  jednotlivých komponentov do grafického celku – možnosť výberu cieľového digitálneho formátu – jpg, png, giff, pdf ….

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

Kategória: , .

popis produktu

Naša ponuka – marketingový obrázok: Grafické prvky majú potenciál oveľa viac zaujať a udržať pozornosť. Využitie grafických prvkov v podobe originálnych marketingových obrázkov na webstránke, v reklame alebo na sociálnych sieťach dodáva obsahu “šťavu”. Podľa mnohých prieskumov sú napríklad obrázky na facebooku najobľúbenejší a najzdieľanejší obsah stránok – fanpage!

Pripravíme pre vás jednoduché originálne obrázky, ilustračné prvky prispôsobené vašim potrebám. Niekedy stačí jednoduché doladenie, vloženie textu alebo iného prvku a výsledný efekt je oveľa lepší ako používanie iba klasických fotografií. V cene 1x úprava návrhu podľa pripomienok.

V prípade, že neviete posúdiť, či je táto služba pre vás vhodná, napíšte nám vaše požiadavky a my vám zašleme cenovú ponuku. 

 

Bohaté portfólio našich prác nájdete aj na pintereste, alebo facebooku :-)

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Jednoduchý marketingový obrázok”

*