graf-set-fb

Grafický set pre facebook

21,00 €

Balíček grafických prvkov pre facebook stránku / profil – obsahuje: titulná foto, profilová foto, 1-3x ikonky na záložky.

Dodanie do 10 pracovných dní.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

popis produktu

 

Titulná fotografia je ideálna pre oslovenie novoprichádzajúcich užívateľov facebooku. Primárnou snahou je získať akciu – like pre stránku, avšak existujú na facebooku pravidlá pre užívateľov, ktoré napríklad zakazujú uvádzať na týchto obrázkoch akékoľvek výzvy alebo zverejňovanie kontaktných ifnormácií.

Na druhej strane, jasné a atraktívne vyjadrenie zamerania stránky môže priniesť skvelé výsledky.

Grafický set pre facebook časovú os je okrem titulnej fotky doplnený aj o profilovú fotku, ktorá sa štandardne zobrazuje v malom náhľade, preto je nutné zachovať jednoduchosť a čitateľnosť. Pridali sme do balíčka ikony pre záložky, pretože sú nielen žiadanou, ale aj atraktívnou formou rozšírenia klasickej facebook stránky :-)

Obrázkový obsah je na facebooku veľmi populárny, ale mali by ste vedieť, že pri nahrávaní obrázkov priamo na časovú os (nie klasické zdieľanie) ste povinný vlastniť autorské práva alebo mať licenciu pre použitie materiálu! Zaobstarajte si preto vlastné obrázky a vyhnete sa akémukoľvek riziku!

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Grafický set pre facebook”

*