button_reklamaAmarketing

Flash banner – jednoduchý

15,00 €

Jednoduchá, graficky pútavá reklama. Aktívny –  pohyblivý, blikajúci či inak zvýraznený prvok dokáže na seba efektívnejšie upútať.

Flash banner vypracujeme z dodaných podkladov podľa Vašich predstáv do 7 pracovných dní. V procese tvorby 1 – 2x upravíme návrh podľa pripomienkovania.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

Kategória: , .

popis produktu

Jednoduchý flash banner je charakteristický striedaním jednoduchých slidov (zvyčajne statických podkladových obrázkov) a je doplnený o pohyblivý alebo inak animačne aktívny text, alebo grafické prvky.

Flash banner je možné ako celok prelinkovať na cieľovú URL adresu klienta.

Každý aktívny prvok môže byť vhodne načasovaný tak, aby sa napríklad pohyboval kontinuálne, začal animáciu po uplynutí určitej doby, skryl sa po určitej dobe, objavil sa po určitej dobe.

Hoci je flash banner veľmi účinnou stratégiou, často sa zabúda na určité obmedzenia, ktoré pramenia pri jeho tvorbe. Animovaný banner, ktorý je príliš zložitý (hoci super efektný) alebo dlhý (obsahuje veľa slidov) má vysokú veľkosť súboru, čo spomaľuje načítavanie web stránky. Preto je vhodné uprednostniť jednoduchšie (ale dobre premyslené) animované bannery.

 

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Flash banner - jednoduchý”

*