indexacia_webstranok_google

Administrácia web stránky – 1mes.

53,00 €

Služba zahŕňa mesačnú starostlivosť o web stránku (napríklad aj online obsah eshopu) a pravidelné publikovanie dodaného materiálu. V rámci služby je obsluha google analytics a webmaster tools. Pravidelné sledovanie užívania web stránky užívateľmi a navrhovanie prípadných zmien.

Služba pokrýva obdobie 1 kalendárneho mesiaca v rozsahu prác 6 hodín. V prípade potreby je práca nad rámec vopred dohodnutá individuálne.

 Máte záujem? Napíšte nám.

nie je na sklade

popis produktu

 

Pravidelné publikovanie nového obsahu je základom udržiavania kvality a užívateľskej príťažlivosti webstránky. V jednotlivých sezónach, obdobiach alebo počas špeciálnych ponúk je vhodné doplniť nové články na web stránke napríklad bočnými upútavkami, upraviť rozmiestnenie niektorých prvkov na stránke, pravidelné rozposielanie newslettrov a pod. Ušetríte dôležitý čas na iné práce, ak poveríte touto rutinou nás! 

Analýza a hodnotenie štatistík webstránky je dôležitý údaj pre akékoľvek marketingové rozhodovanie. Odkiaľ návštevníci prichádzajú? Ako využívajú web stránku? Ktorý obsah web stránky je najúspešnejší z hľadiska vašich cieľov? Udiali sa podľa štatistík významné zmeny? S čím pravdepodobne súvisia a ako problém riešiť?

Ponúkame dokonalú znalosť sledovacích nástrojov, problematiky i schopnosť vidieť veci v súvislostiach. 

V rámci služby získate TERAZ aj BONUS:  prípravu 2 jednoduchých grafických alebo ilustračných obrázkov!

Pre realizáciu služby je potrebné poskytnúť nám prístup ako na administráciu web stránky, tak k jednotlivým sledovacím nástrojom. V prípade, že ich zatiaľ nevyužívate, vyriešime ich nastavenie a implementáciu. Informujte sa o podrobnostiach.

 

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Administrácia web stránky - 1mes.”

*