administracia_FB_stranky

Administrácia stránky na facebooku /mesiac

30,00 €

 

Kompletná starostlivosť o facebook stránku:

vyhľadávanie vhodného obsahu na zdieľanie, tvorba vlastného obsahu, publikovanie postov, staroslivosť o komunikáciu s fanúšikmi, komentáre, analytika stránky a základne fanúšikov.

A máte o marketing na facebooku postarané :-)  Veľmi vnímavo a individuálne pristupujeme ku každému klientovi a jeho potrebám.

 

 Máte záujem? Napíšte nám.

 

nie je na sklade

popis produktu

 

Facebook je pre podnikanie jednou z najdôležitejších sociálnych sietí  na Slovensku. Síce je vytváranie a základná aktivita stránok na facebooku zdarma, administrácia vyžaduje celkom dosť času a niekedy i peňazí.

Každá stránka vyžaduje vlastnú –  na mieru zostavenú stratégiu. Podľa vopred prekonzultovaných cieľov smerujeme všetky aktivity a neustále s klientom komunikujeme o dôležitých udalostiach, zámeroch, štatistikách, či spätnej väzbe od fanúšikov.

Kompletná správa a administrácia stránok na facebooku zahŕňa:

  • 5  postov/aktualizácií statusu týždenne (vo vhodnom rozložení pondelok až nedeľa) – vyhľadávanie a zdieľanie vhodných článkov- noviniek v oblasti – nápadov – tipov, tvorba obrázkov na mieru, populárne ladených textov (napr. citáty na mieru, vyhlásenia…), zdieľanie klientových www a blogov, ….. publikačný materiál je vystavaný podľa hlavných cieľov
  • starostlivosť o komentáre, pripomienky, správy …  v prípade potreby vopred konzultujeme s klientom – napríklad odpovede týkajúce sa odbornej stránky, klientových možností ….
  • sledovanie štatistických údajov – nielen postov a zapájaní komunity, ale i demografia fanúšikov, ktoré skupiny tvoria fanúšikov, ktoré sú najaktívnejšie
  • vyhodnocovanie úspešnosti a optimalizácia všetkých aktivít – neustále zlepšovanie vašej stránky na facebooku je náš cieľ pre vás :-)

recenzie

Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa o Vašu skúsenosť?

Buďte prvý, kto napíše recenziu. “Administrácia stránky na facebooku /mesiac”

*

mohlo by sa vám páčiť…